Masz pytania? Zadzwoń: 58-765-13-26, 607-306-695 lub napisz: info@miastotekstu.pl

Dlaczego my?

 • zapewniamy wysoką jakość tworzonych i przepisywanych tekstów,
 • oferujemy atrakcyjne ceny,
 • realizujemy zlecenia z całego kraju,
 • pracujemy 7/24h,
 • gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta,
 • zlecenia realizujemy szybko i terminowo,
 • posiadamy niezbędne wykształcenie i doświadczenie,
 • zapewniamy poufność danych,
 • wystawiamy rachunki.

Usługi

Copywriting, copywrighting, copyrighting

Miasto Tekstu oferuje profesjonalny copywrighting. Piszemy wysokiej jakości teksty marketingowe, katalogowe, preclowe, ogłoszeniowe, informacyjne i poradnikowe. Tworzymy treści, które nie tylko zapewniają skuteczne pozycjonowanie, ale także informują lub reklamują dane produkty i usługi. Możemy również stworzyć ciekawe opisy produktów do sklepów internetowych lub artykuły na blogi i strony www. Teksty dopasowujemy do branży Państwa firmy, a także innych Państwa potrzeb i wymagań. Zapewniamy profesjonalny i tani copyrighting.

Teksty marketingowe

Tworzymy wysokiej jakości teksty marketingowe. Przygotujemy na potrzeby Państwa firmy materiały, które aktywnie przyczynią się do promocji Państwa marki. Sprawią, że nowi klienci lub partnerzy poznają Państwa firmę oraz zdobędą i utrzymają do niej zaufanie. Nasze teksty marketingowe są dostosowywane do Państwa branży oraz indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Teksty promocyjne

Jeśli potrzebne są Państwu profesjonalne teksty promocyjne, to dobrze Państwo trafili. Dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że promocja jest ważna dla każdej firmy, która chce wejść na rynek, utrzymać się na nim i zdobyć nowych klientów. Teksty promocyjne nie tylko reklamują Państwa markę, ale także służą aktywnej komunikacji z obecnymi i przyszłymi współpracownikami oraz klientami. Przygotowane przez nas teksty promocyjne są dopasowane do branży, w której działa Państwa firma. Dostosujemy je również do innych Państwa potrzeb i wymagań.

Teksty katalogowe

Tworzymy profesjonalne teksty katalogowe. Są one unikalne, ciekawe i dostosowane do potrzeb wyszukiwarek. Sprawią, że Państwa strona internetowa będzie miała szansę naprawdę zaistnieć w sieci dzięki właściwemu i skutecznemu pozycjonowaniu.

Teksty preclowe

Zależy Państwu na właściwym i skutecznym pozycjonowaniu strony firmowej lub prywatnej? Jeśli tak, to doskonałym rozwiązaniem będą tworzone przez naszą firmę teksty preclowe. Dzięki nim witryna wreszcie będzie zauważona przez Internautów. To z kolei zwiększy liczbę odwiedzin i zainteresowanie Państwa ofertą.

Teksty ogłoszeniowe

Wprowadzamy dane do sklepów internetowych i na strony www. Możemy także stworzyć bazy danych w oparciu o informacje dostępne w Internecie lub dostarczone przez klienta.

Opisy produktów

Tworzymy ciekawe i unikalne opisy produktów do sklepów internetowych. Obecnie zakupy w Internecie cieszą się ogromnym powodzeniem. Osoby, które ich dokonują liczą jednak nie tylko na to, że produkty będą opatrzone odpowiednimi zdjęciami. Każdy chce wiedzieć, co tak naprawdę kupuje. Aby tak się stało, potrzebna jest informacja o produkcie. Tworzone przez nas opisy produktów nie tylko dobrze poinformują klientów, ale także zachęcą ich do dokonania zakupu opisanego przedmiotu lub usługi.

Prezentacje

Wykonujemy wysokiej jakości prezentacje, które często okazują się przydatne w pokazaniu oferty firmy klientom i współpracownikom. Dbamy o to, by materiały prezentacyjne lub handlowe nie tylko informowały, ale zachęcały do podjęcia współpracy, zakupu produktu lub skorzystania z usługi. Prezentacje dostosowane będą do branży, w jakiej działa Państwa firma. Dopasujemy je również do pozostałych Państwa potrzeb i oczekiwań.

Transkrypcja nagrań

Oferujemy przepisywanie nagrań dla firm i osób prywatnych. Szybko i solidnie wykonamy transkrypcje spotkań, ankiet, konferencji, wykładów oraz innego rodzaju materiałów. Wszystkie szczegóły dostosowujemy do oczekiwań i potrzeb zleceniodawcy.
Oferujemy wysokiej jakości transkrypcje nagrań. Przepisujemy:

 • Wykłady,
 • Spotkania i posiedzenia,
 • Wywiady IDI, FGI, DIAD i MS,
 • Rozmowy i sytuacje mogące stanowić przedmiot postępowania przed sądem lub w innej instytucji,
 • Inne materiały audio i video w różnych formatach.


Transkrypcje nagrań wykonujemy w języku polskim i angielskim. Zapewniamy przy tym teksty wysokiej jakości, krótkie terminy i atrakcyjne ceny. Zapewniamy również poufność powierzonych nam nagrań, materiałów i informacji. Wykonując transkrypcje nagrań, dostosowujemy się do Państwa potrzeb i wymagań.

Tłumaczenia

Oferujemy profesjonalne tłumaczenia na język angielski i odwrotnie. Przetłumaczymy potrzebne dokumenty lub treści na strony. To jednak nie wszystko. Możemy również napisać artykuły lub inne teksty w języku angielskim na podstawie polskich lub angielskich materiałów. Istnieje również możliwość zlecenia nam transkrypcji w języku angielskim. Tłumaczenia wykonujemy szybko i profesjonalnie. Posiadamy bowiem niezbędne wykształcenie filologiczne i doświadczenie. Takie przygotowanie pozwala nam na realizowanie zleceń na wysokim poziomie.

Przepisywanie tekstów z maszynopisów i rękopisów

Oferujemy przepisywanie tekstów z rękopisów i maszynopisów. Zapewniamy solidne i terminowe wykonanie zlecenia, a także atrakcyjne ceny.

Wprowadzanie danych

Wprowadzamy dane do sklepów internetowych i na strony www. Możemy także stworzyć bazy danych w oparciu o informacje dostępne w Internecie lub dostarczone przez klienta.

Skanowanie

Oferujemy profesjonalne skanowanie dokumentów i innych materiałów dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. Zapewniamy wysoką jakość, terminowe wykonanie i atrakcyjne ceny.

Korekta i formatowanie tekstów

Przeprowadzamy profesjonalną korektę i formatowanie tekstów polskich oraz angielskich. Poprawimy, sformatujemy i przygotujemy każdy dokument, dostosowując go do Państwa potrzeb i wymagań.